Jesteś Tutaj: Aktualności


Aktualności


Cyfrowe PMR446 DMR Tier I od Hytery  18 mar 2015
 
W naszej ofercie dostępne są już pierwsze na świecie radiotelefony cyfrowe PMR446 w standardzie ETSI DMR Tier I nie wymagające zezwolenia. 
Modele PD505LF, PD355LF i PD365LF firmy Hytera wnoszą kompletnie nową, cyfrową jakość w komunikacji w paśmie 446MHz. 
W naszej ofercie dostępne są już pierwsze na świecie radiotelefony cyfrowe PMR446 w standardzie ETSI DMR Tier I nie wymagające zezwolenia. 
Modele PD505LF, PD355LF i PD365LF firmy Hytera wnoszą kompletnie nową, cyfrową jakość w komunikacji w paśmie 446MHz. 
 
 
 
Urządzenia poziomu I DMR pracują w nielicencjonowanym paśmie 446MHz z niską mocą wyjściową nadajnika (do 0.5W). Podobnie jak w przypadku rozwiązań konwencjonalnych DMR (Tier II) tak i tutaj urządzenia mogą pracować w trybie analogowym, zapewniając komunikację z dotychczas używanymi radiotelefonami analogowymi PMR446. 
Cyfrowe PM446 w standardzie ETSI DMR Tier I, tak samo jak w przypadku rozwiązań konwencjonalnych DMR, dostarczają szereg nowych funkcji i możliwości.
 
˃ Wysoka jakość rozmów
Standard DMR wspiera wiele metod tłumienia szumów i zapewnia tym samym lepszą jakość rozmowy w porównaniu do rozwiązań analogowych. Dotyczy to w szczególności sytuacji w której użytkownik pracuje na granicy zasięgu radiowego.
 
˃ Wszechstronne wywołania głosowe 
W trybie cyfrowym mamy do dyspozycji wywołania indywidualne, grupowe i rozgłoszeniowe
 
> Obsługa wiadomości tekstowych

> Dwie szczeliny w trybie bezpośrednim 
Wykorzystaj podwójną pojemność systemu DMR
 
˃ Więcej kanałów radiowych
16 analogowych i 16 cyfrowych kanałów radiowych.
 
> Szyfrowanie

˃ Dłuższy czas pracy na akumulatorze
Dzięki stosowanej technologii TDMA czas pracy naszych radiostacji w trybie cyfrowym jest o 40% dłuższy w porównaniu z czasem pracy akumulatorów tradycyjnych radiostacji analogowych.
 
˃ Analogowa i cyfrowa łączność radiowa w jednym radiotelefonie
Wszystkie nasze radiotelefony DMR są kompatybilne ze standardami analogowej i cyfrowej łączności radiowej. Dzięki temu możliwa jest również komunikacja z tradycyjnymi radiotelefonami analogowymi.
 

Firma Hytera wprowadziła do swojej oferty trzy modele pracujące w standardzie ETSI DMR Tier I.

 

PD505LF


 


Model PD505LF powstał w oparciu o znany już model profesjonalny PD505


 

 

Te dwa najnowsze modele dzielą tą samą platformę sprzętową i różnią się jedynie designem. Nowoczesne i kompaktowe wzornictwo PD355LF i PD365LF sprawia, że te niewielkie radiotelefony są często mylone z telefonem komórkowym. Bez problemu mieszczą się do kieszonki marynarki czy spodni, co docenią użytkownicy poszukujący niewielkich i dyskretnych radiotelefonów Ich waga to tylko 160g a wymiary to ok. 130x58x24mm.

Napisał: Arnold